قیمت سنسور سطح دیزل التراسونیک دیجیتال
1 قطعه/قطعات
MOQ
Negotiable
قیمت
large.img.alt
امکانات گالری توضیحات محصول درخواست نقل قول
امکانات
اطلاعات اولیه
محل منبع: سیچوان، چین (سرزمین اصلی)
نام تجاری: VACORDA
گواهی: CE/TUV/ISO9001/SGS
شماره مدل: HKD
برجسته:

سنسور سطح مخزن اولتراسونیک

,

سنسور سطح مایعات اولتراسونیک

پرداخت
جزئیات بسته بندی: کارتن
قابلیت ارائه: 300 قطعه / قطعه در هر ماه
مشخصات
دقت: 0.2 Span دهانه (در هوا)
تنظیم پارامتر: 3 دکمه القایی
مواد حسگر: ABS / PVC / PTFE
منبع تغذیه: DC20 ~ 32 ولت
رفع کابل: PG13.5
چرخه اندازه گیری: 1.5S
محدوده اندازه گیری: 0 30 میلیون
دامنه فشار: MP 0.1MPa
حالت نشان دادن: LCD 4 رقمی
نام محصول: سنسور سطح اولتراسونیک
بندر: شانگهای / شنژن
توضیحات محصول

 

قیمت سنسور سطح دیزل التراسونیک دیجیتال با دقت بالا

قیمت سنسور سطح دیزل التراسونیک دیجیتال 0

توضیحات محصول

تراز اولتراسونیک یک ابزار اندازه گیری سطح بسیار دقیق و مقرون به صرفه بدون تماس است که به راحتی نصب و نگهداری می شود. این می تواند اکثر الزامات اندازه گیری سطح مواد را بدون لمس کردن محیط برآورده کند. این ابزار دارای اصلاح خودکار دما ، کالیبراسیون فاصله ثابت و سایر توابع کالیبراسیون است تا نتایج اندازه گیری را دقیق تر و قابل اطمینان تر کند.

 

مشخصات محصول

امنیت: هنگام اندازه گیری مایع با سم ، انفجار ، خوردگی ، فشار ، به راحتی فرار ، به راحتی نشت می کند ، از دریچه ها ، لوله ، اتصال استفاده نمی کند.بدون منبع نشت است و با مخزن مایع و گاز تماس ندارد.بسیار ایمن است.حتی در حالت خرابی یا نگهداری ابزار ، امکان نشت ، مسمومیت یا انفجار وجود ندارد.

بهداشت: در پروژه های تشخیص و نظارت با مایع (شراب سازی ، نوشیدنی ، تولید شیر ، مخازن ذخیره سازی ، لوله ها) و عدم آلودگی تماس نگیرید.

نصب و نگهداری راحت: نصب بدون آتش ، مخزن شفاف و هیچ تاثیری بر تولید ندارد.

قیمت سنسور سطح دیزل التراسونیک دیجیتال 1

پارامترهای محصول

(1) منبع تغذیه: DC20 ~ 32 ولت
(2) خروجی: DC4 ~ 20 میلی آمپر
(3) دمای کار: -40 ℃ ~ + 75
(4) حالت نشانگر: LCD 4 رقمی
(5) تنظیم پارامتر: 3 دکمه القایی
(6) نصب حالت: Whorl ، فلنج
(7) دقت: 0.2 Span دهانه (در هوا)
(8) زاویه پرتو: 8 درجه ، 5 درجه (3db)
(9) محدوده فشار: MP 0.1MPa
(10) از درجه محافظت کنید: IP67

تصاویر دقیق

قیمت سنسور سطح دیزل التراسونیک دیجیتال 2قیمت سنسور سطح دیزل التراسونیک دیجیتال 3

 

کارگاه و گواهینامه تولید

قیمت سنسور سطح دیزل التراسونیک دیجیتال 4قیمت سنسور سطح دیزل التراسونیک دیجیتال 5

 

استفاده از ابزار اندازه گیری جامع سطح مایع مافوق صوت

سطح سنج اولتراسونیک یکپارچه برای اندازه گیری سطح و حجم مخازن ذخیره سازی ، حوضچه ها و مخازن استفاده می شود ، و همچنین می تواند برای اندازه گیری جریان کانال های باز استفاده شود.در کاربردهای عملی ، بسیاری از رابط ها مانند خوردگی محصولات تجهیزات اندازه گیری (اسیدها ، مواد قلیایی) ، آلودگی تجهیزات اندازه گیری (فاضلاب) و چسبندگی مواد (چسب ها) بر روی دستگاه اندازه گیری غیرقابل دسترسی هستند.از آنجایی که فناوری اندازه گیری سطح سنج مافوق صوت یکپارچه بر اساس اصل اولتراسونیک غیر تماسی استوار است ، سطح سنج مافوق صوت یکپارچه برای آن موقعیت های سطح مایع و سطح مواد مناسب است که با وسایل فیزیکی نمی توان آنها را لمس کرد.

قیمت سنسور سطح دیزل التراسونیک دیجیتال 6

نقل قول سطح سونوگرافی
2. شرایط محیطی برای استفاده از گیج های سطح اولتراسونیک
1. فشار متوسط: امواج صوتی نمی توانند در خلا منتشر شوند ، اما می توانند در خلا micro کوچک گسترش یابند.با این حال ، ما توصیه می کنیم از آن در هیچ فضای خلا، ، یعنی در یک خلا خفیف استفاده نکنید ، زیرا ممکن است باعث عملکرد غیرطبیعی یا خطاهای بزرگ سونوگرافی شود
2. رطوبت متوسط: در هوای خشک یا رطوبت اشباع ، سرعت صدا 2٪ تغییر می کند.هوای موجود در بخار آب حاوی انواع گازهایی است که بر سرعت انتشار اولتراسونیک تأثیر می گذارد
3. فضا: موانع یا لوله هایی در زیر موج صوتی وجود دارد که در انتشار فراصوت تأثیر می گذارد و باعث از بین رفتن سیگنال می شود
4. کف: تعداد زیادی حباب تولید شده توسط محیط اندازه گیری شده می تواند امواج صوتی را به راحتی جذب کرده یا در انتشار صدا تداخل ایجاد کند.5. جریان هوا: وقتی سرعت باد کمتر از 50 کیلومتر در ساعت باشد بسیار ناچیز است.وقتی سرعت باد بیشتر از 50 کیلومتر در ساعت باشد ، بر نتایج اندازه گیری تأثیر می گذارد

 

1. سطح سنج مافوق صوت چیست؟
سطح سنج اولتراسونیک ابزاری برای اندازه گیری ارتفاع مایع ، ارتفاع مخزن و موقعیت مواد است.این ابزار می تواند از فناوری دو سیم ، سه سیم یا چهار سیم استفاده کند.سیستم دو سیمه: منبع تغذیه و خروجی سیگنال مشترک است.سیستم سه سیم: مدار منبع تغذیه و مدار خروجی سیگنال مستقل هستند.هنگام استفاده از منبع تغذیه DC 24v ، می توان از کابل 3 هسته ای استفاده کرد و ترمینال منبع تغذیه منفی و ترمینال خروجی سیگنال منفی دارای یک هسته هستند.سیستم چهار سیمه: هنگام استفاده از منبع تغذیه AC 220v ، یا هنگام استفاده از منبع تغذیه DC 24v ، مدار منبع تغذیه و مدار خروجی سیگنال باید کاملاً جدا شوند ، باید از کابل 4 هسته ای استفاده شود.منبع تغذیه DC یا AC ، 4 ing 20mADC ، خروجی سوئیچینگ کم و زیاد.
سنج سطح اولتراسونیک خانگی

 

2. مشخصات عملکرد سنج سطح اولتراسونیک چیست؟
عملکرد ضد تداخل قوی.گره های بالا و پایین را می توان به دلخواه تنظیم کرد ، خروجی آنلاین را می توان تنظیم کرد و در سایت نمایش داد.مقدار آنالوگ ، مقدار سوئیچ ، خروجی RS485 اختیاری است ، مناسب برای رابط با امکانات مربوطه.
از پوسته ضد آب پلی پروپیلن استفاده کنید.پوسته کوچک و محکم ، با مقاومت شیمیایی عالی است.برای ترکیبات غیرآلی ، بدون توجه به محلول اسید ، قلیایی یا نمک ، تقریباً هیچ اثر مخربی به جز مواد اکسید کننده قوی وجود ندارد.تقریباً تمام حلال ها در دمای اتاق نامحلول هستند و می توانند برای آلکان ها ، هیدروکربن ها ، الکل ها ، فنل ها و آلدئیدها استفاده شوند.، کتون ها و سایر رسانه ها.
غیر سمیاین می تواند برای نصب تجهیزات در صنایع دارویی و غذایی استفاده شود و نگهداری آن بسیار راحت است.

محصولات توصیه شده
با ما در تماس باشید
حرف باقی مانده است(20/3000)