خدمات تعمیر و نگهداری فلپ مغناطیسی و تعمیر عیب حرفه ای در کنار نصب شده در منزل

November 23, 2021

آخرین اخبار شرکت خدمات تعمیر و نگهداری فلپ مغناطیسی و تعمیر عیب حرفه ای در کنار نصب شده در منزل

تعمیرات و نگهداری خانه نباید به انتهای لیست کارهای انجام شود.متأسفانه، اکثر مردم فکر می کنند که قبل از وقوع یک وضعیت اضطراری نیازی به خدمات تعمیر سطح فلپ مغناطیسی ندارند.اگرچه برخی از مشکلات گیج سطح فلپ مغناطیسی ممکن است جزئی به نظر برسند، اما در واقع ممکن است یک اورژانس جدی باشند.از شرکت مستر روتر نگهداری روزانه ®لوله کشی مقرون به صرفه هستند، آنها شما را از پرداخت گیج سطح نجات اضطراری آینده نجات می دهند.
منتظر نمانید تا نشتی سطح فلپ مغناطیسی به یک سردرد گران قیمت تبدیل شود یا گرفتگی لوله تخلیه به یک مشکل جدی آسیب آب تبدیل شود، اما به دنبال متخصص تعمیر سطح سنج فلپ مغناطیسی در نزدیکی باشید.
تعمیر زباله
مشکلات رایجی که ممکن است نشان دهنده خرابی/مسدود شدن زباله های شما باشد:
پردازش را نمی توان به طور معمول آسیاب کرد، اما موتور همچنان زمزمه می کند
واضح است که صدا از حد معمول بلندتر است
دفع شروع به کار کرد، اما قبل از بسته شدن بسته شد
نشتی در حال دفع
استخر در قسمت سینک
چگونه از انسداد یا آسیب به دفع خود جلوگیری کنید:
نشاسته، غذاهای چسبنده یا چسبنده مانند پوست سیب زمینی، پوسته تخم مرغ یا تفاله قهوه را دور نریزید.
با آسیاب پوست لیمو و تکه های یخ، زباله ها را مرتب تمیز کنید.
سعی کنید درمان خود را هر ماه با مخلوط سرکه و جوش شیرین درمان کنید تا تجمع و مشکلات باکتریایی را از بین ببرید.نصف فنجان سرکه و نصف فنجان جوش شیرین بگیرید و بعد از بسته شدن مخلوط را به مواد اضافه کنید.بگذارید بماند تا کف آن بند بیاید.با آب بشویید و آبکش کنید.
گرمایش هیدرولیک
از لوله های پلاستیکی انعطاف پذیر می توان برای گردش آب گرم در زیر کف خانه استفاده کرد.به این گرمایش هیدرولیک می گویند.آب/مایع در دیگ ذخیره می شود و به منیفولد گیج سطح فلپ مغناطیسی فشار داده می شود تا بتواند طبق طراحی به درستی در کف خانه شما گردش کند.اگرچه این یک روش بسیار مفید برای دفع گرما از طریق کف در فصل سرد است، گرمایش هیدرولیک می تواند مشکلات جدی ایجاد کند و نیاز به تعمیر سطح سنج داشته باشد.
اینها مشکلاتی است که ممکن است هنگام گرم کردن چرخه هیدروژناسیون با آنها روبرو شوید:
جوش: اگر سیستم به اندازه کافی روی آب کار نکند یا کنترلر از کار بیفتد، ممکن است این اتفاق بیفتد.
نشتی سطح سنج: در صورت عدم تعمیر و نگهداری منظم، نشتی سطح سنج فلپ مغناطیسی باعث آسیب جدی می شود.
سطح سنج یخ می زند: از دست دادن قدرت باعث یخ زدن آن می شود.ضد یخ ممکن است به جلوگیری از این مشکل کمک کند.
خرابی: اگر خرابی به دلیل عدم بازرسی رخ دهد، سیستم هیدرولیک نمی تواند عملکرد خود را حفظ کند.
پمپ ها برای تنظیم مجدد آب از پایین ترین نقطه فونداسیون خانه و محافظت از زیرزمین و مناطق آسیب پذیر شما در برابر سیل استفاده می شوند.در بیشتر موارد، پمپ پمپ شما به سیستم الکتریکی شما متصل است یا ممکن است به پریز دیواری وصل شود.از آنجایی که این منابع برق اغلب در هنگام وقوع طوفان از کار می‌افتند، پمپ‌های فاضلاب معمولاً به باتری‌های پشتیبان مجهز می‌شوند.
انواع پمپ:
برای تعمیر و نگهداری آسان و آزمایش منظم، پایه در بالای حوضچه نصب شده است
غوطه ور نشستن در چاه نفت (یا چاه)، نامرئی
چاه ها، پمپ ها و مخزن ها برای جمع آوری و حذف آب در مناطق ناخواسته با هم کار می کنند.
پمپ در عمل
در هنگام باران های شدید، پمپ کلید اصلی است و می تواند از بسیاری از مشکلاتی که نیاز به تعمیر و نگهداری سطح فلپ مغناطیسی دارند جلوگیری کند.به عنوان مثال، هنگام بارندگی، آب زیرزمینی اطراف پایه خانه به سمت سیستم زهکشی مرزی هدایت می شود.از آنجا، جریان آب به سطح سنج فلپ مغناطیسی هدایت می شود و برای جمع آوری / حذف به چاه، چاه و پمپ منتقل می شود.
سایر حقایق مهم در مورد پمپ های فاضلاب:
پمپ لکه روغن توسط یک سوئیچ شناور فعال می شود که وقتی آب به سطح از پیش تعیین شده برسد فعال می شود.پس از رسیدن به سطح آب، پمپ فاضلاب شروع به تخلیه آب به زهکشی طوفان، منطقه بیرونی یا چاه می کند.
تجهیز پمپ فاضلاب به هشدار سطح آب با باتری بسیار مهم است.اگر پمپ شروع به کار نکردن یا سرریز کرد، این می تواند به شما کمک کند که در مورد سیل احتمالی هشدار داده شود.
نحوه تست پمپ
آزمایش دوره ای پمپ های فاضلاب برای تعیین آمادگی برای بارندگی شدید مهم است.یک آزمایش ساده را می توان انجام داد: یک سطل آب در حوضچه بریزید و ببینید که آیا آب قبل از بسته شدن خارج شده است یا خیر.
نصب سیستم تهویه
وسایل سوزاننده زیادی در خانه وجود دارد مانند اجاق گاز، آبگرمکن، شومینه، اجاق گاز و دیگ.بدون تهویه مناسب، این وسایل می توانند گازهای مضری مانند مونوکسید کربن تولید کنند.هر خانه ای باید دارای تهویه مناسب باشد.به عنوان مثال، فن های اگزوز می توانند نقش کلیدی در حذف گازهای مضر از حمام، مناطق پخت و پز و گاراژ داشته باشند.آنها می توانند رطوبت و دود مضر را در هوا حفظ کنند و در عین حال راحتی شما را با پایین نگه داشتن رطوبت افزایش دهند.
استانداردهای مدرن تهویه
تهویه هوای طبیعی متداول است، اما بسیار ناقص است.فقط از دریچه های استاندارد نوع B برای مکش هوای داخلی برای احتراق استفاده می کند.از آنجایی که گازهای تولید شده در طی فرآیند احتراق بسیار داغ هستند، به طور طبیعی از طریق دودکش بالا می روند و هوا از سقف خارج می شود.با این حال، از آنجایی که هوای داخل ممکن است گازهای سمی را به داخل برگرداند، ممکن است پیش نویس معکوس رخ دهد.
راه امن تر؟تهویه مستقیماین سیستم از دو سطح سنج مغناطیسی مختلف استفاده می کند.لوله بیرونی برای استنشاق هوا برای احتراق استفاده می شود، در حالی که لوله داخلی گاز خروجی خارجی را تخلیه می کند.برای نصب افقی یا عمودی نیازی به دودکش نیست.تهویه مستقیم همچنین می تواند کیفیت هوای داخلی و راحتی را بهبود بخشد.
فکر می کنید سیستم تهویه شما ممکن است مشکلاتی داشته باشد؟به دنبال این نشانه ها باشید:
بو: اگر بوی کپک زده حمام یا بوی پخت و پز برای مدت طولانی باقی بماند، فن اگزوز شما ممکن است نتواند با بیشترین سرعت ممکن تهویه کند.
رشد کپک: مراقب رشد کپک باشید؟این ممکن است نشانه ای از رطوبت بیش از حد در خانه شما باشد.
رطوبت: اگر خانه شما خیس یا مرطوب است، ممکن است نتواند به طور موثر تهویه کند.
سردرد، خستگی یا علائم آلرژی: از علائم غیر قابل توضیح رنج می برید؟کیفیت هوای داخل ساختمان ممکن است مقصر باشد.
قبض های انرژی بالا: اگر وسایل شما به درستی تهویه نمی شوند، ممکن است به خوبی کار نکنند، انرژی را هدر دهند و خانه شما را راحت تر کنند.

 

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Nancy Lan
تلفن : +8618008153272
حرف باقی مانده است(20/3000)